Carousel

Carousel 1.3.1

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Łatwy podgląd i udostępnianie zdjęć z Dropboxa

Carousel by Dropbox to najnowsza rozwiązanie twórców popularnego dysku w chmurze Dropbox. Aplikacja ta umożliwia organizowanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć zgromadzonych na Dropboxie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wyświetla zdjęcia z Dropbox w galerii
  • Udostępnianie zdjęć znajomym
  • Kopia zapasowa zdjęć po WiFi

Wady

  • Tylko inni użytkownicy Carousel mogą pobierać zdjęcia
  • Konieczność tworzenia kopii zapasowej zdjęć na Dropbox

Bardzo dobry
8

Carousel by Dropbox to najnowsza rozwiązanie twórców popularnego dysku w chmurze Dropbox. Aplikacja ta umożliwia organizowanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć zgromadzonych na Dropboxie.

Wszystkie zdjęcia w jednym miejscu

Dla użytkowników Dropboxa korzystających z smartfonów Carousel jest świetnym dodatkiem. Aplikacja wyświetla wszystkie zdjęcia zapisane na naszym dysku w chmurze i umożliwia ich łatwe przeglądanie. Zdjęcia są sortowane według daty, co oznacza, że zawsze mamy porządek w naszym albumie.

Co więcej, aplikacja umożliwia synchronizowanie naszych zdjęć na  telefonie z Dropboxem. Dzięki temu mamy kopię zapasową naszych fotek w chmurze.To idealne rozwiązanie dla tych, którzy ciągle używają urządzeń mobilnych do robienia zdjęć.

Nasze zdjęcia możemy z łatwością udostępnić poprzez e-mail, SMS, Twittera, czy Facebooka. Co ważne, nasi znajomi nie muszą mieć Carousel, aby wyświetlić zdjęcia, choć jej posiadanie znacząco poprawia wrażenia. Jeśli korzystają z Carousel, to oprócz zdjęć możemy z nimi wymieniać wiadomości, które będą towarzyszyć zdjęciom. Ponadto, mogą zapisać te zdjęcia na swoim koncie Dropbox. Carousel posiada także opcję ukrywania zdjęć, jeśli nie chcemy aby pojawiały się one w udostępnionej galerii.

Udostępniaj i ukrywaj zdjęcia gestami

Podobnie jak Dropbox, także Carousel posiada ładny i przystępny interfejs. Aby korzystać z usługi musimy oczywiście zalogować się naszymi danymi z Dropboxa. Dzięki temu uzyskamy dostęp do naszych zdjęć i opcji tworzenia kopii zapasowych. Po uruchomieniu, nasze zdjęcia zostają pogrupowane według daty.

Przewijając w górę i w dół możemy przeglądać kolejne zdjęcia według daty. Przewijanie na boki pozwala przyśpieszyć ten proces i przeglądać zdjęcia miesiąc po miesiącu.

Gdy klikniemy na zdjęcie i przesuniemy je w górę to możemy je udostępnić. Przesunięcie w dół ukrywa zdjęcie. Kliknięcie na samo zdjęcie powoduje powrót do albumu. Ten proces wydaje się być nieco mylący.

Dostęp do profilu pozwala na utworzenie zdjęcia profilowego wykorzystywanego do rozmów przy udostępnianych zdjęciach. Znajdziemy tam też opcje związane z kopią zapasową zdjęć robioną za pośrednictwem Wi-Fi.

Zdjęcia profilowe i rozmowy to ciekawy dodatek, biorąc pod uwagę fakt, że nie jest to aplikacja społecznościowa, a służąca do organizacji zdjęć. Jednak korzyści z możliwości dzielenia się fotografiami są oczywiste. Carousel umożliwia udostępnianie zdjęć osobom nie posiadającym aplikacji, ale wtedy tracą one wszystkie opcje i mogą jedynie przeglądać zdjęcia.

Gdyby nie ograniczona pojemność, wszystko byłoby świetnie

Carousel to bardzo dobre rozwiązanie do oglądania wszystkich zdjęć w jednym miejscu. Aplikacja wykonuje też kopię zapasową naszych zdjęć. Jedynym ograniczeniem jest miejsce na Dropboxie, które domyślnie wynosi jedynie 2 GB, za więcej musimy zapłacić. Świetną opcją jest też dzielenie się zdjęciami pomiędzy innymi użytkownikami Carousel.

Drobpox to wirtualny dysk w chmurze pozwalający na przechowywanie różnych plików, dokumentów, multimediów, w tym zdjęć właśnie. Carousel to dodatkowa aplikacja mobilna, która pozwala łatwo przeglądać i udostępniać zdjęcia przechowywane na koncie Dropbox. Pozwala także na synchronizację zdjęć z urządzeń mobilnych.

Najczęściej pobierane Sieci na android

Opinie użytkowników o Carousel

Sponsorowany×